Dodatkowa oferta dla ciebie

W naszej ofercie znajdziesz również usługę wymiany lub położenia podłogi w twoim mieszkaniu. W naszej ofercie są podłogi drewniane, podkłady wygłuszające, listwy wykończeniowe przypodłogowe, sztukateria przypodłogowe oraz ścienna również przysufitowa. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej drugiej witryny informacyjnej dzięki której możesz przybliżyć sobie ofertę dotyczącą podłogi w Gdyni

Moja lista proponowanych stron na później

Masz dość pośredników internetowych skupujących twoją uwagę ?

Tak wiem, jak wchodzisz na internet i szukasz specjalisty i jego numeru telefonu to szukasz człowieka a nie pośrednika, tU PROPONUJEMY CI PRZYBLIŻENIE SOBIE KONKRETNEGO DOŚWIADCZENIA KTÓRY MOŻE ODEBRAĆ TELEFON I POROZMAWIAĆ Z TOBĄ O ROZWIANIACH DOTYCZĄCYCH WYMIANY DRZWI W TWOIM DOMU LUB MIESZKANIU.

sobota, 1 września 2018

Czyszczenie i pielęgnacja drzwi drewnianych.

Dodaj napis
Drzwi - niby nic, a jednak stanowią bardzo istotny element wyposarzenia domu. Powinny więc mieć także swój wygląd. Zapraszamy cię do skorzystania z rad i pomocy naszego montażysty, który pomoże ci dobrać odpowiednie drzwi  do konkretnego pomieszczenia, ale również kolorystyki wnętrza. Wymieniamy szybko, łatwo i bez zbędnego bałaganu. Najpierw  jednak  dowiedzmy się jak  czyścić i pielęgnować drzwi drewniane ponieważ jest to element wyposażenia domu, który zużywa się i niszczy najszybciej poprzez narażenie na warunki atmosferyzne (drzwi frontowe) lub uszkodzenia  mechaniczne (drzwi pokojowe).

Mycie drzwi wewnątrz lokalowych

Mycie drzwi to najczęściej wybierany zabieg pielęgnujący. Dodrzwi drewnianych najlepsza będzie miękka ściereczka lub gąbka, letnia woda i płyn do naczyń. W sklepach można kupić specjalne mleczka , dzięki którym drzwi będą zawsze wyglądać na zadbane i  jak nowe. Użycie środków pielęgnacyjnych jest bardzo proste. Na suchą powierzchnię nałożyć wybrany produkt. Kiedy się wchłonie można wypolerować miękką szmatką.

Metalowe  elementy drzwi zewnętrznych

Przynajmniej raz na rok, a w razie konieczności częściej, należy zadbać również o metalowe elementy drzwi. Poza oczyszczeniem z zabrudzeń zawiasów i klamek należy je naoliwić. Skrzypiące drzwi to nie najlepsza wizytówka domu.


Odnawianie drewnianej powierzchni


Co kilka lat drzwi wymagają gruntownej renowacji. Podczas codziennego użytkowania zniszczeniu ulega zewnętrzna powierzchnia drzwi. Powłoka lakieru pęka i ściera się. Pojawiające się z biegiem czasu uszkodzenia mogą prowadzić do zniszczenia drzwi i konieczności ich wymiany, dlatego warto jak najszybciej na nie reagować. W przypadku drobnych uszkodzeń  najlepszym wyjściem jest nałożenie na drzwi kolejnej warstwy lakieru lub farby. Jeśli jednak uszkodzenia są znaczne wówczas bywa konieczne zeszlifowanie lakieru lub farby i ponowne malowanie drzwi.

UWAGA WAŻNE JEŚLI ODNAWIASZ DRZWI !


Jeśli planujesz nałożenie na powierzchnię drewnianą kolejnej warstwy lakieru – wybierz odcień jaśniejszy niż aktualny kolor drzwi. Dzięki temu po ich pomalowaniu nadal będzie widoczna naturalna struktura drewna.
Jeśli chcesz pomalować drzwi farbą nie wybieraj jaśniejszego koloru niż jest obecnie. Nałożenie jasnej farby na ciemne drzwi może sprawić, że pojawią się na nich ciemne plamy.

Potrzebujesz podpowiedzi, czy planujesz wymianę nowych drzwi w mieście Gdynia, zapraszm cię do kontaktu telefonicznego w celu rozmowy i zaplanowania spotkania pomiarowego z montażystą drzwi z Gdyni.


Zobacz również wpis o tym jak dbać i konserwować drzwi w Domu http://gdyniadrzwi.blogspot.com/2018/09/drzwi-domowe-jak-o-nie-dbac-i-z-czego.html

zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam cię do napisania tu poniżej komentarza dzięki czemu będziemy mogli podjać rozmowę o montażu drzwi w twoim domu i zamienić kilka zdań na najbardziej interesujące cię tematy. Serdecznie zapraszam do rozmowy

Strona -Drzwi Gdynia

Strona ta powstała byś mógł łatwo i szybko odszukać informacje niezbędne do kontaktu z specjalistą od zmiany i montażu drzwi, Jeśli jednak nie odnalazłeś oczekiwanej informacji to możesz również przejść do innych zaprzyjaźnionych stron,

Drzwi Gdańsk Drzwi Pruszcz Gdański PLisy Gdańsk Wymiana podłogi Gdynia

Chciałbym zapewnić cię że dokładamy wszelkich starań by informacje i porady zamieszczone na tej stronie były najwyższej jakości, jednak ryzyko samodzielnego stosowania tych podpowiedzi bez specjalisty ponosisz osobiscie i w całej rościągłości bez ograniczeń. Bardzo proszę cię by przed rozpoczęciem zmian skontaktować się z jednym z naszych montazystów drzwi który może ci pomóc. Dziękuję i serdecznie zaprasza